Pozycjonowanie stron internetowych

Strategia SEO

Na proces pozycjonowania stron internetowych składa się wiele czynników. Najważniejsze elementy tej strategii marketingowej to:
  • keyword research adekwatny do rodzaju biznesu prowadzonego przez klienta
  • skuteczny i kompleksowy link building zarówno w obrębie witryny, jak i off-site
  • content marketing
  • działania optymalizacyjne techniczne oraz „miękkie”
W Kreaniuszach stawiamy na sprawdzone metody, które wpisują się w ogólne wytyczne wyszukiwarek, przede wszystkim tej najpopularniejszej, czyli Google. Wyróżniamy się kreatywnym podejściem nawet w kontekście prostych i schematycznych działań, które znane są od dawna w środowisku SEO. Najważniejsze jest to, że wiemy, jak wykorzystywać narzędzie pozycjonerskie do osiągnięcia wyznaczonych celów. Nie kreujemy pozycjonowania na wielką zagadkę czy czarną magię. Jest to proces złożony i długofalowy, ale realny i sensowny. Proces, który umożliwi Twojej witrynie www, przedostanie się na szczyt wyników wyszukiwań.

Pozycjonowanie lokalne

Konkurencja regionalna to największa zmora dla małych i średnich firm, które oferują różnorodne usługi. Dodatkowo, to właśnie tę strategię szeroko propagujemy wśród naszych klientów niezależnie od ich ofertowego czy usługowego zasięgu. Dlaczego? Ponieważ Google wyświetla wyniki wyszukiwania w oparciu o aktualną lokalizację użytkownika.
Pozycjonowanie lokalne - mapa
Pozycjonowanie wizytówki Google

Pozycjonowanie wizytówki Google zalecamy właścicielom: restauracji, kawiarni, warsztatów samochodowych, salonów kosmetycznych, agencji nieruchomości, kancelarii, biur rachunkowych, salonów fryzjerskich, sklepów regionalnych, a także firm budowlanych oraz gabinetów lekarskich i weterynaryjnych

Pozycjonowanie wizytówki Google

Zarówno założenie wizytówki w Google Moja Firma, jak i późniejsze korzystanie z niej jest zupełnie darmowe. Narzędzie to zdecydowanie ułatwia przedsiębiorstwom reklamę swoich usług i produktów na rynku lokalnym, dlatego istotne jest, aby wizytówkę odpowiednio zoptymalizować i pozycjonować już na starcie działalności.

Optymalizacja stron internetowych

Audyt SEO oraz późniejsze optymalizacje są zbawienne dla nowo powstałych stron internetowych oraz dla witryn, które zaliczają regres widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania. Warto zabrać na „przegląd” nie tylko swój samochód, ale również stronę internetową, będącą nierzadko jedyną formą reklamy biznesu.
Pozycjonowanie sklepów online

Pozycjonowanie sklepów internetowych

E-sklepy zdecydowanie zalały rynek internetowy. Sprzedaż stacjonarna stopniowo umiera, a w świecie online tworzą się coraz nowsze kanały sprzedaży i dystrybucji.

W okresie tak olbrzymiej konkurencji pozycjonowanie sklepów internetowych może okazać się doskonałym rozwiązaniem marketingowym dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami

Kreaniusze pracują na sukces Twojej firmy. Dostarczamy kreatywny i wartościowy content. Potrafimy wywrócić wyniki wyszukiwania organicznego. Wspieramy działania klasycznymi materiałami marketingowymi. Prowadzimy spójne i ciekawe konta firmowe w social mediach.

Dowiedz się więcej, kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Wspólnie ustalimy priorytety i zaczniemy działać w oparciu o przygotowaną kampanię.


Plan

Kreatywne kampanie reklamowe przygotowujemy na podstawie kompleksowego planu.
#praca_zespołowa

Proces

Działania marketingowe przeprowadzamy, używając nowoczesnych narzędzi.
#kreatywne_działania

Monitorowanie

Dane ze specjalnych narzędzi do monitorowania wyników przesyłamy
w formie raportów.
#pomiar_efektów

OD Kreaniuszy
Odpowiadamy za niestworzone rzeczy, by być pierwszym głosem sukcesu, a nie ostatnim krzykiem mody.
Formularz kontaktowy
Zapraszamy na konsultacje online